کاستن ایران تصویر سیاست آمریکا آمریکایی

کاستن: ایران تصویر سیاست آمریکا آمریکایی مقامات آمریکا اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی سرنوشت هواپیماهای پسابرجامی ایران‌ایر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل با بیان اینکه آنچه در برنامه‌ریزی شرکت‌های هواپیماساز مانند ایرباس قرار دارد، یک طرح مشخص و برنامه‌ریزی شده است ه

سرنوشت هواپیماهای پسابرجامی ایران‌ایر

سرنوشت هواپیماهای پسابرجامی کشور عزیزمان ایران ایر

عبارات مهم : ایران

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین الملل با بیان اینکه آنچه در برنامه ریزی شرکت های هواپیماساز مانند ایرباس قرار دارد، یک طرح مشخص و برنامه ریزی شده است هست، اعلام کرد: هنگامی که کشور عزیزمان ایران هواپیمایی را خریداری کرده، با نهایی شدن پیش پرداخت، این هواپیما وارد خواهد شد.

اصغر فخریه کاشان در گفت وگو با ایسنا، راجع به شایعات مطرح شده است مبنی بر فروش هواپیماهای پسابرجامی ساخته شده است جهت کشور عزیزمان ایران ایر به سایر ایرلاین های بین المللی اظهار کرد: موضوعی که مطرح شده است هر چند نیاز به پیگیری جدی و قطعی دارد، ولی حتی در صورت اتفاق افتادن نیز امری طبیعی به شمار می رود.

سرنوشت هواپیماهای پسابرجامی ایران‌ایر

وی افزود: همان طور که ایرباس های تحویل شده است به کشور عزیزمان ایران ایر جهت دیگر ایرلاین ها سفارش داده شده است بود، ولی به ناوگان کشور عزیزمان ایران رسید، این امکان نیز وجود دارد که دیگر هواپیماها نیز چنین سرنوشتی داشته باشند، ولی این عنوان طبیعی به حساب می آید و یک روال عادی در صنعت هواپیمایی دنیا است.

به گفته وی هنگامی که کشور عزیزمان ایران پیش پرداخت هواپیماهای خود را به ایرباس تحویل دهد و قرارداد فاینانس را نهایی کند، قرارداد خرید هواپیماها به طور کامل اجرایی خواهد شد و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل با بیان اینکه آنچه در برنامه‌ریزی شرکت‌های هواپیماساز مانند ایرباس قرار دارد، یک طرح مشخص و برنامه‌ریزی شده است ه

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این پرسش که آیا در مسیر نهایی شدن فاینانس قرارداد کشور عزیزمان ایران ایر با ایرباس مشکلی وجود دارد؟ تاکید کرد: در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد و مذاکرات ما گشایش های قابل توجهی داشته و می تواند در آینده نزدیک نهایی شود. از این رو نه شایعاتی مانند فروش هواپیمای دست دوم به کشور عزیزمان ایران صحت دارد و نه این امکان وجود دارد که ایرباس هواپیماهای کشور عزیزمان ایران را واگذار کند، بلکه تنها با نهایی شدن پرداخت ها روال عادی قرارداد و تحویل هواپیماها دنبال خواهد شد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرباس | قرارداد | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs