کاستن ایران تصویر سیاست آمریکا آمریکایی

کاستن: ایران تصویر سیاست آمریکا آمریکایی مقامات آمریکا اخبار سیاست خارجی

اذعان کردهای سوری به عوض کردن رویه نظامی آمریکا ، واشنگتن کمک‌ به شرکایش در سوریه را کم کردن می‌دهد

سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که در سایه پیشروی‌های حاصل شده است علیه داعش، ایالات متحده ممکن است حمایت‌های تسلیحاتی خود از گروه‌های خاص در سوریه را متوقف کند..

ادامه مطلب

عکس) + جوان گم شده است در اربعین همچنان دچار فراموشی است (

ایران نوشت: جوان گم شده است در اربعین همچنان خبرساز است این جوان مجهول الهویه در اربعین امسال تصادف کرده و دچار فراموشی شده است هست. او هم اکنون در بیمارستان..

ادامه مطلب

تاریخ تازه ترین کنسرت لیان اعلام شد

گروه موسیقی «لیان» بوشهر روز های ۱۰ و ۱۱ دی ماه امسال تازه ترین کنسرت خود را با اجرای چند اثر تازه در تالار وحدت پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار می کند..

ادامه مطلب

تيتر روزنامه هاي سه شنبه 30 آبان 1396

مطبوعات امروز تیترهای متنوعی را در صفحه اول خود جای داده اند.  روزنامه | مطبوعات | تیتر امروز روزنامه ها تيتر روزنامه هاي سه شنب..

ادامه مطلب

سرنوشت هواپیماهای پسابرجامی ایران‌ایر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور بین‌الملل با بیان اینکه آنچه در برنامه‌ریزی شرکت‌های هواپیماساز مانند ایرباس قرار دارد، یک طرح مشخص و برنامه‌ری..

ادامه مطلب

اعتراض به حضور همسر رئیس‌جمهور در سیاست ، موگابه معاون و جانشین احتمالی‌اش را علنا ترساندن کرد

رئیس‌جمهور زیمبابوه در یک راهپیمایی به طور آشکار معاونش و جانشین احتمالی‌اش را به اخراج ترساندن کرد. این در حالی است که بعضی با سردادن شعارهایی مخالفت ..

ادامه مطلب

آنجلینا جولی ازدواج می کند؟!

به گزارش جام جم آنلاین از اسپوتنیک، آنجلینا جولی در حال آماده شدن جهت ازدواج با یک تاجر و خیرخواه 40 ساله انگلیسی که هنوز نام وی آشکار نشده است. ..

ادامه مطلب

هزینه بالای آلودگی هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران و اجرای کج‌دار و مریز «LEZ»

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای پایتخت کشور عزیزمان ایران از عدم اجرای کامل و دقیق طرح LEZ انتقاد کرد و گفت: نمی‌دانم آیا جدیت خاصی در زمینه اجرای کا..

ادامه مطلب